FIRMA BEZ BOLESTI

JAK NASTAVIT ZDRAVOU FIREMNÍ KULTURU VE FIRMĚ

Dnes proběhlo první focení a natáčení pro správný pohyb bez bolesti ve firmách ve spolupráci s FPOHYBU. S její zakladatelkou Nelou máme stejný pohled na věc, stejnou vizi i motivaci. Zdravé a spokojené zaměstnance, méně neschopenek, více energie. Proto jsme se místo konkurenčního boje spojily a společně měníme firemní kulturu v kancelářích i ve výrobě. Zkrátka tvoříme firmy fpohybu a bez bolesti.

SPOKOJENÍ ZAMĚSTNANCI TVOŘÍ SPOKOJENOU FIRMU

Fakt, že firmu tvoří zaměstnanci, je známý. Někdy si však můžeme mylně myslet, že k tomu potřebujeme velké finanční zdroje. Když se však svých zaměstnanců zeptáte, co jim chybí k větší aktivitě a energii, těžko to bude nový stůl. To, co opravdu potřebují, je zdravé tělo, které jim dovolí dělat svoji práci dlouhodobě spokojeně a bez bolesti. A je jedno, zda se jedná o manažerskou, kancelářskou či výrobní pozici.

A tak jsme se skvělým týmem Fpohybu pomohli zaměstnancům firmy LKQ Corporation smysluplně využít pracovní prostředí kanceláře i výroby a zařadit pohyb do každého dne.

MANAŽEŘI, KANCELÁŘ I VÝROBA BEZ BOLESTI

Oba typy práce mají svoje plusy a mínusy. Oba však nabízí možnosti, jak využít pracovní prostředí ke kompenzaci, protažení, uvolnění i znovunabití energie. Jednoduché pohyby, které vychází přímo z prostředí vaší firmy, jsou nejlepším způsobem, jak předcházet bolesti. Nástroje, které používám, jim pomohou přenastavit pohybové návyky, zůstat motivovaní a předejít bolesti, která vede k pracovní neschopnosti.

PRACOVNÍ NESCHOPNOST ZPŮSOBENÁ BOLESTÍ ZAD

Až 80% zaměstnanců si v posledních 2 letech stěžuje na bolest zad. Na vině je právě sedavé zaměstnání a jednostranná zátěž. K vyřešení tohoto problému však není zapotřebí hned kupovat ergonomické pomůcky za statisíce. Zaměstnanci mnohem více ocení individuální přístup, rady a tipy a především praktické a pravidelné ukázky, edukaci a cvičení.

ZAJISTĚTE ZDRAVÍ SVÝM ZAMĚSTNANCŮM

Pokud jste tedy skvělým team-leaderem a hledáte cestu, jak motivovat svoje kolegy, aby byli spokojenější a aktivnější ve své práci, více sportovali a méně si stěžovali, užívali si volný čas s rodinou a oddálili omezení spojená s nedostatkem pohybu i sedavým zaměstnáním, mkrněte na PROGRAM PRO FIRMY BEZ BOLESTI, který vám ušetří statisíce za ergonomické vybavení a vrátí zaměstnancům energii a chuť do práce. Trvale díky správným pohybovým návykům.


BALÍČKY PRO ÚSPĚŠNOU FIRMU

POHYBOVÝ WORKSHOP

díky kterému lépe seznámíte se svým tělem a jeho funkcemi. Pochopíte, jak špatný sed, postoj a nevědomé návyky ovlivňují vaše tělo i mysl. Získáte účinné tipy, jak pohyb aplikovat do pracovního dne a udržet tak dobrou náladu a správný postoj.


PRAVIDELNÉ LEKCE

Návyk změníme pouze pravidelností. Naučím vás nejlepší kompenzační cviky ve formě pravidelného cvičení jak přímo na pracovišti, či online formou. Budeme společně protahovat i posilovat hluboce uložené svaly a zlepšovat tak sílu, stabilitu, koordinaci, flexibilitu a sebevědomý postoj.


POHYBOVÁ MOBILNÍ APLIKACE

Neomezený přístup k těm nejúčinnějším pohybům i zastavení. Firemní benefit lepší než multisportka. Na míru a potřeby sedavého 21. století vytvořená mobilní aplikaci přímo v telefonu, která zajistí správní provedení cviků i denní motivaci každému zaměstnanci. Rychlá úleva od bolesti díky krátkým a přesně vedeným videím, na které se nemusíte převlékat.


FIREMNÍ BALÍČEK

Pohybový workshop, pravidelné lekce a videa v telefonu.
Více už svým zaměstnancům ani nabídnout nemůžete.


CHCI ZDRAVOU FIRMU BEZ BOLESTI

Máte názor či dotaz? Sdílejte jej!

%d bloggers like this: