fbpx

SKUPINOVÉ CVIČENÍ BEZ BOLESTI

PRAVIDELNÝ KURZ OBLÍBENÝCH SKUPINOVÝCH LEKCÍ

Hledáte smysuplné cvičení? Postrádáte pravidelnost a motivaci? Chcete se naučit správně posilovat i protahovat?

Přidejte se k tisícům klientů, kteří se mnou cvičili již od první covid-karantény. Online cvičení je pohodlné, efektivní, můžeme se soustředit pouze na sebe a cvičit opravdu kdekoli. První kurz začal 7.11. a bude se pravidelně opakovat.
Pokud jste jej nestihli, zaregistrujte se na další, který rozjíždíme od ledna!

lekce-bezbolesti-cviceni-recenze-kurz-online-cvicime-cviky-pohyb-bolest.-prevence-kompenzace-lektorka-hanka-toufarova-telo-zdravi-sport-beh-chuze-cvicime

SPRÁVNÝM & PRAVIDELNÝM POHYBEM K ŽIVOTU BEZ BOLESTI

V každé lekci vědomě posilujeme, protahuejme a relaxujeme.
Naučíte se lépe vnímat a ovládat vlastní tělo, správně používat svaly a zlepšíte celkovou stabilitu, sílu, flexibilitu i pocit z pohybu. Získáte skvělý návod, jak předejít zraněním, odstranit dysbalance, srovnat tělo, ulevit bolesti a dobít energii. Pravidelné lekce si zacvičíte v pohodě doma, na dovči, na chatě, zkrátka kdekoli. Potřebujete jen svoje tělo, podložku a mobil/PC.

Cvičení, které dává smysl
Neopakujte bezmyšlenkovitě chyby, které dělají všichni. Cvičte pod vedením instruktora, který vám cviky vysvětlí tak, že je pochopíte! Vyzkoušejte jednoduché cviky, kterými probudíte spící svaly, protáhnete ty zkrácené a celkově se krásně srovnáte.

Lepší mobilita, síla, stabilita i flexibilita zaručena!
Nebojte se. Cvičit budete pouze do svého maxima a dle svých možností. Krok po kroku tak naučíte svoje svaly správně pracovat, ulevíte bolesti a předejdete zbytečným zraněním a operacím. Díky jasnému návodu se můžete plně soustředit jen na sebe a svoje tělo. Uvidíte správné provedení cviků a díky mému vedení opravíte časté chyby. 

Nebudu vás nutit skákat ani klikovat

Budu vám však připomínat, ať stáhnete lopatky a hlídáte záda. Ať nezapomínáte dýchat. Ať si zkontrolujete, zda vám nevědomky nepracují svaly, které mají zrovna odpočívat… Prostě vás povedu tak, abyste věděli jak a proč daný cvik děláte. 
Vyzkoušejte tuto sekvenci a zjistěte, jak jste na tom a jak se vám dle mého vedení cvičí.

 

DALŠÍ KURZ ZAČÍNÁ V LEDNU

Kurz bude probíhat 9.1. – 1.3. 2023 a to každé pondělí & středu v 18:00 a můžete si vybrat, zda chcete cvičit  1x  nebo 2x týdně.
Samozřejmě vám doporučuji vzít to zodpovědně a dopřát si alespoň 2 lekce. Výsledky cvičení na sobě uvidíte 2x rychleji.
Vyplňte tento formulář a zajistěte si svoje místo, ať vám to opět neuteče!


NEJVĚTŠÍ VÝHODY ONLINE CVIČENÍ

Za poslední 3 roky jsem s klienty odcvičila stovky online lekcí. Ze začátku se samozřejmě spousta lidí bála tuto formu vyzkoušet. Budu vidět? Budu dobře slyšet? Uvidím dobře cviky? A co když vypadne internet? A jak mě lektor opraví?
Všechny tyto obavy se ukázaly jako zbytečné. Naopak, spousta klientů si online formu chválila z jednoho jasného důvodu – musím se lépe soustředit a proto ze cvičení získám více.

JAK TO FUNGUJE?

 • Při online cvičení mě dobře vidíte i slyšíte.
 • Vedu vás do každého cviku podrobně a během cvičení hlídám správné provedení.
 • Zároveň já vidím vás a mohu tak reagovat na vše chyby a opravit je.
 • Vím, jaké chyby jsou nejčastější a tak vás na ně upozorním, abyste se mohli zkontrolovat.
 • Nespoléháte tedy na to, až za vámi přijdu a ve cviku vás opravím ale jste sami aktivní a vedomí. A to je ten největší přínos. Protože v tomto případě ze svého cvičení dostanete maximum a zároveň díky tomu nestihnete myslet na nic jiného, než na sebe, svoje tělo a svoje cvičení.
 • K online cvičení potřebujete podložku, trošku prostoru a odkaz. To je opravdu všechno. Do virtuální místnosti vás pustím vždy pár minut před začátkem se zapnutou kamerou a vypnutým zvukem. Kdykoli však budete mít dotaz, můžete si zvuk zapnout a otázku ohledně cvičení položit. 

  online-lekce-skupinovky-bezbolesti-cviceni-cvicime-kurz-pravidelnost-prevence-kompenzace-trenerka-cvicim-doma-cz-hanka-toufarova-instruktor-fitpainfree-
   

  JEDNODUŠŠÍ UŽ TO NEBUDE

Online lekce si zacvičíte doma, po práci v kanceláři, na chatě, na dovolené…. Zkrátka kdekoli. Nepotřebujete žádné náčiní ani nepromarníte čas cestou. Prostě zapnete počítač, nachystáte podložku a necháte se vést. Dopřejte si alespoň 2 hodiny týdně jen pro sebe. Začněte ovládat svoje tělo a sledujte, jak se vám mění nálada i postoj. Registrujte se vyplněním krátkého formuláře a to do 30.12. 2022

Těším se na vás!

Máte názor či dotaz? Sdílejte jej!

%d bloggers like this: