SKUPINOVÉ CVIČENÍ BEZ BOLESTI

KURZ SKUPINOVÝCH ONLINE LEKCÍ

Hledáte smysuplné cvičení? Postrádáte pravidelnost a motivaci? Chcete se naučit správně posilovat i protahovat?

Přidejte se k tisícům klientů, kteří se mnou cvičili již od první covid-karantény. Online cvičení je pohodlné a efektivní, dovolí vám soustředit se pouze na sebe a cvičit opravdu kdekoli.
První kurz začal v listopadu a od té doby cvičíme pravidelně. Klienti byli naprosto nadšení a já musím přiznat, že mi to také chybělo! Kurz se tedy bude pravidelně opakovat a vy se můžete již nyní registrovat na další, který začíná v lednu.

online-lekce-skupinovky-bezbolesti-cviceni-cvicime-kurz-pravidelnost-prevence-kompenzace-trenerka-cvicim-doma-cz-hanka-toufarova-instruktor-fitpainfree-

SPRÁVNÝM & PRAVIDELNÝM POHYBEM K ŽIVOTU BEZ BOLESTI

V každé lekci vědomě posilujeme, protahuejme a relaxujeme.
Naučíte se lépe vnímat a ovládat vlastní tělo, správně používat svaly a zlepšíte celkovou stabilitu, sílu, flexibilitu i pocit z pohybu. Získáte skvělý návod, jak předejít zraněním, odstranit dysbalance, srovnat tělo, ulevit bolesti a dobít energii. Pravidelné lekce si zacvičíte v pohodě doma, na dovči, na chatě, zkrátka kdekoli. Potřebujete jen svoje tělo, podložku a mobil/PC.

Cvičení, které dává smysl
Neopakujte bezmyšlenkovitě chyby, které dělají všichni. Cvičte pod vedením instruktora, který vám cviky vysvětlí tak, že je pochopíte! Vyzkoušejte jednoduché cviky, kterými probudíte spící svaly, protáhnete ty zkrácené a celkově se krásně srovnáte.

Lepší mobilita, síla, stabilita i flexibilita zaručena!
Nebojte se. Cvičit budete pouze do svého maxima a dle svých možností. Krok po kroku tak naučíte svoje svaly správně pracovat, ulevíte bolesti a předejdete zbytečným zraněním a operacím. Díky jasnému návodu se můžete plně soustředit jen na sebe a svoje tělo. Uvidíte správné provedení cviků a díky mému vedení opravíte časté chyby. 

Nebudu vás nutit skákat ani klikovat

Budu vám však připomínat, ať stáhnete lopatky a hlídáte záda. Ať nezapomínáte dýchat. Ať si zkontrolujete, zda vám nevědomky nepracují svaly, které mají zrovna odpočívat… Prostě vás povedu tak, abyste věděli jak a proč daný cvik děláte. 
Vyzkoušejte tuto sekvenci a zjistěte, jak jste na tom a jak se vám dle mého vedení cvičí.

bezbolesti-bolest-cviky-fyzioterapie-praha-praha7-cvicime-rehabilitace-diagnostika-lekce-kurz-cviceni.pohyb-pohybova-terapie-telo-kompenzace-prevence-zdravi-sport-pece-o-sebe-konzultace-srovnani-zada-kycle-kolena-ramena-hanka-toufarova-praha-individualni-lekce-terapie-konzultace-praha
 


DALŠÍ KURZ POHYBU BEZ BOLESTI

Každé pondělí & středu v 18:00 cvičíme v živém čase a můžete si vybrat, zda chcete cvičit  1x  nebo 2x týdně.
Samozřejmě vám doporučuji vzít to zodpovědně a dopřát si alespoň 2 lekce. Výsledky cvičení na sobě uvidíte 2x rychleji. Info o aktuálním kurzu najdete zde.Zajistěte si svoje místo, ať vám to opět neuteče!


NEJVĚTŠÍ VÝHODY ONLINE CVIČENÍ

Za poslední 3 roky jsem s klienty odcvičila stovky online lekcí. Ze začátku se samozřejmě spousta lidí bála tuto formu vyzkoušet. Budu vidět? Budu dobře slyšet? Uvidím dobře cviky? A co když vypadne internet? A jak mě lektor opraví?
Všechny tyto obavy se ukázaly jako zbytečné. Naopak, spousta klientů si online formu chválila z jednoho jasného důvodu – musím se lépe soustředit a proto ze cvičení získám více. Navíc nemusím nikam jezdit, nestydím se před ostatními ve fitku a kromě cvičení se dozvídám i nové informace o svém těle.

 

JEDNODUŠŠÍ UŽ TO NEBUDE

Online lekce si zacvičíte doma, po práci v kanceláři, na chatě, na dovolené…. Zkrátka kdekoli. Nepotřebujete žádné náčiní ani nepromarníte čas cestou. Prostě zapnete počítač, nachystáte podložku a necháte se vést. Dopřejte si alespoň 2 hodiny týdně jen pro sebe. Začněte ovládat svoje tělo a sledujte, jak se vám mění nálada i postoj. 

Těším se na vás!

2 odpovědi na “SKUPINOVÉ CVIČENÍ BEZ BOLESTI”

  1. Pingback: funkční tělo

Máte názor či dotaz? Sdílejte jej!

%d bloggers like this: