fbpx

BEZ BOLESTI S NEBBIA

BEZ BOLESTI S NEBBIA

Znáte fitness módní značku Nebbia? Kromě toho, že je partnerem Olympia, nejdůležitější  soutěži ve světě fitness, nově zařazuje také Academy Talks s odborníky na téma z oblasti sportu a zdraví.  A  já jsem dostala nabídku uvést workshop na téma BEZ BOLESTI na jejich pražské pobočce.

Firmu Nebbia založili sympatičtí Slováci, jejižch poselstvím je stát se oblíbebnou značkou všech aktivních lidí. Spolupracují se společnostmi, které se zabývají eliminací odpadu v oceánech a také jedinci, kteří s láskou motivují ke zdravému životnímu stylu. A to mě baví, protože jsou pro mně při výběru spolupráce velmi důležité hodnoty a lidi, kteří za ní stojí.

CVIČENÍ PŘÍMO NA PRODEJNĚ

Kolikrát se vám stalo, že jste se po celodenním nákupu krásně protáhli? Většinou jsme utahaní, uchození a jaksi otrávení. Kdo ale zavítal 8.12. na Chodov, mohl si se mnou zacvičit přímo na prodejně Nebbia. 

nebbia-hanka-toufarova-bezbolesti-prednaska-workshop-pohyb-zdravi-telo-cviceni-spoluprace-cvicime-cviky-bolest-svaly

LUCKA
Studentka medicíny Lucka dříve závodně sportovala. Nyní se potýká s nepříjemnými pocity v oblasti beder a hýždí, které způsobuje časté sezení při učení. Probraly jsme tedy možnosti, jak si ulevit během dne a vybrali správně zacílené protahovací cviky na zvednuté rameno.
Lucka se mnou cvičí online lekce a díky studiu anatomie i pohybovému základu z dětství skvělě cítí svoje tělo a už ve svém mladém věku rozumí nutnosti prevence a dalšího sebevzdělání, o kterém jsme si skvěle popovídaly.

PETRA
Petra tráví spoustu hodin online školením a často cítí oblast pravé lopatky a celkově na sobě vnímá špatné protažené tělo. Nejprve jsme tedy zařadily úlevovou pozici pro záda, kterou si můžete také rovnou vyzkoušet a to stažením 3 cviků zdarma z mé aplikace BODYOWNERS a poté rozhýbaly ramena i páteř. Probraly jsme její denní návyky a přišly na způsob, jak zařadit péči o tělo a pár minut klidu do nabitého dne.

nebbia-hanka-toufarova-bezbolesti-prednaska-workshop-pohyb-zdravi-telo-cviceni-spoluprace-cvicime-cviky-bolest-svaly

POHYB JE PERFEKTNÍ PREVENCE BOLESTÍ

Kromě cvičení, které jak vidíte se dá zvládnout kdekoli, jsme se bavili  především o bolestech a cestách, jak jim předcházet. Cvičení totiž není jen pot a dřina, maraton a činky. Jsou to také vědomé pohyby, které když zařadíme do každého dne, zlepšíme tak pohybové schopnosti, mobilitu, sílu i flexibilitu.

Ať už jste či nejste fanouškem pohybu, trvale bez bolesti se udržíte jen když zařadíte kompenzační pohyby do každého dne i tréninku. Začnete naslouchat svému tělu a jeho potřebám a naučíte svoje svaly správně pracovat.

S tím vám ráda pomohu na individuální konzultaci, online lekcích nebo pomocí kurzu v aplikaci bodyowners.

Jsem moc ráda, že velké značky začínají myslet i na prevenci a že jsem mohla být součástí startu této akce. Academy talks budou nadále probíhat na prodejnách v ČR a SK, tak nezapomeňte sledovat jejich program a zastavte se na kus řeči.

Máte názor či dotaz? Sdílejte jej!

%d bloggers like this: