fbpx

VÝZVA PRO LEPŠÍ POSTOJ

ULEVTE BOLESTI A ZÍSKEJTE SPRÁVNÝ POSTOJ JIŽ ZA 6 TÝDNŮ

Díky 6 týdennímu kurzu získáte ty nejlepší cviky přímo do telefonu. Cvičit budete pouze 5-15 minut denně a zvládnete to doma, v kanceláři i ve fitku. To vám pomůže nastavit pravidelnost, se kterou má většina klientů největší problém. Jdete do toho?

JAK SE TVOŘÍ NÁVYK

21 dnů je podle vědců potřeba, abychom si vytvořili nový pozitivní návyk. Tím to však nekončí. Další překážkou je tyto nově získané návyky udržet. A s obojím vám pomůže právě tento kurz, který jsem vytvořila jako skvělou pomoc a účinný nástroj pro správné držení těla a úlevu od bolesti. Trvá 6 týdnů a dá vám spoustu skvělých tipů i cviků pro každý den bez bolesti.

NÁVYKY PRO ŽIVOT BEZ BOLESTI

Pohybové návyky jsou rutiny, které určují, jak často a jak intenzivně se pohybujeme. Tyto návyky jsou klíčové pro udržení dobrého zdraví a prevenci řady onemocnění, včetně obezity, cukrovky a srdečních chorob.

Pro vytvoření zdravých pohybových návyků je důležité najít aktivity, které vám přinášejí radost a jsou pro vás přijatelné a udržitelné v dlouhodobém horizontu. A protože v dnešní době nemá nikdo na nic čas, tato videa jsou krátká, návodná a vysoce efektivní.

Změna pohybových návyků může být obtížná, ale postupné přidávání pohybu do každodenní rutiny může se ukazuje jako nejvíce účinné. Také se doporučuje zapisovat pokrok a sledovat cíle, aby bylo možné se motivovat a udržet návyky v dlouhodobém horizontu. A v neposlední řadě to chce parťáka, který vás na této cestě k novým návykům povede.

JAK FUNGUJE BODYOWNERS APP

Kurz POSTOJ jsem vytvořila právě s ohledem na výše zmíněné. Aplikace obsahuje mnoho skvělých výhod, které jiné kurzy nemají.

  • Aplikaci máte staženou na ploše svého telefonu, takže se nemusíte neustále někam přihlašovat a vyhledávat.
  • Jedinečnost této aplikace je především v precizně vysvětlených videích. Vedu vás do každého cviku postupně a upozorNuji na nejčastější chyby.
  • Každý den se vám otevře nové video.  K předchozím videím se můžete kdykoli vrátit
  • Většinu cviků zvládnete i v kanceláři. Veškeré cviky můžete cvičit doma nebo ve fitku.
  • Nepotřebujete žádné vybavení a náčiní.
  • Naučíte se srovnat tělo krok za krokem.
  • Aplikace obsahuje také chat, díky kterému se se mnou kdykoli spojíte.
  • Máte k dispozici funkci pro sledování výsledků. Budete si zaznamenávat, jak vám je a uvědomovat si tak lépe svoje pokroky.
  • Když náhodou zapomenete, aplikace vás upozorní a vy se tak vrátíte snadno zpět do procesu.

CO ZÍSKÁTE DÍKY KURZU POSTOJ

Pravidelný a správný pohyb vám pomůže zmírnit bolest a podpořit chuť k pohybu. Je důležité poslouchat své tělo a respektovat hranice, zejména pokud máte nějaké zranění nebo onemocnění. Naučte se svoje tělo poslouchat a dodejte mu potřebný pohyb, protažení a kompenzace. Povedu vás krok za krokem. Protože tělu rozumím.

ZAČNĚTE JEŠTĚ DNES

Je to opravdu jednoduché. Program si stáhnete přímo na plochu telefonu a můžete začít ihned. Čekají vás návodná a krátká videa, která zvládnete v rušném pracovním dni i na mateřské. Cvičte kdykoli a kdekoli a naučte svoje tělo, že pohyb je tou správnou prevencí bolestí. 

Máte názor či dotaz? Sdílejte jej!

%d bloggers like this: