LÉTO BEZ BOLESTI

Bydlíte v Praze? Pojďme se potkat! Čeká nás základ běhu i chůze, protažení i kompenzace. Přidejte se do nového letního outdoorového kurzu a připravte tělo na léto.

Léto je tu a s ním všechny oblíbené aktivity a sporty. Jak ale protáhnout po výletu? Jak se rozcvičit před během? A jak kompenzovat i během dne? To vše vás na těchto rozmanitých lekcích naučím. A hlavně se potkáme osobně a to je vždy boží.

KDY A KDE?
V Praze ve Stromovce, v červnu a červenci. Přidejte se na otevřené lekce plné základů správného pohybu, chůze i stretchingu. Protože s funkčními svaly si můžeme dovolit dělat vše, co máme rádi a to bez omezení a bolesti. Navíc jsou venkovní lekce tak pohodlné! S sebou nepotřebujete nic, jen vlastní tělo a chuť učit se novým věcem. To zní skvěle, že?

KAŽDÉ PONDĚLÍ 18:30 A ČTVRTEK 17:30

OTEVŘENÉ LEKCE BEZ BOLESTI

Lekce jsou otevřené a vhodné pro každou pokročilost. Ať už sedíte celé dny za PC a potřebujete se rozhýbat, láká vás začít běhat a sportovat ale nemáte pohybové základy nebo jste letitý sportovec ale chybí vám protažení a souvislosti. Budu vás vést a napravovat, abyste opravili co nejvíce chyb a používali svoje svaly správně. V těchto lekcích spojíme vše důležité, aby bylo o každé tělo dobře postaráno.

Přidejte se do naší facebookové skupiny, kde najdete vždy aktuální info.
Nemáte facebook? Vyplňte tento formulář.
Cena lekce: 200,- Kč (platba pomocí QR kódu)

NEJLEPŠÍ DŮVODY, PROČ CVIČIT VENKU

Na čerstvém vzduchu a přímo v terénu je to prostě nej. Kromě cviků vás totiž také učím, jak zařadit pohyb do běžného dne. Chvíli půjdeme a já budu opravovat vaši chůzi, protáhneme se u lavičky, budeme se soustředit na dech, řekneme si nejčastější chyby a rozebereme nejdůležitější cviky, vysvětlím vám zásady posilování a stretchingu. Zkrátka kurz, díky kterému bude vaše tělo připravené na aktivní léto bez bolesti.

DALŠÍ VÝHODY SKUPINOVÉHO CVIČENÍ VENKU

  1. Přírodní prostředí: Cvičení venku vám umožňuje vychutnat si krásu a klid přírody. Můžete se těšit na zelené prostředí, květiny, stromy a sluneční světlo, což může mít pozitivní vliv na vaši náladu a celkový pocit blahobytu.
  2. Vitamin D: Cvičení venku vám poskytuje přirozený zdroj vitaminu D díky slunečnímu záření. Vitamin D je důležitý pro zdraví kostí, imunitního systému a celkové pohodlí. Pobyt na slunci během cvičení je skvělý způsob, jak získat tuto důležitou látku.
  3. Větší rozmanitost cvičení: Venkovní prostředí nabízí širokou škálu možností cvičení, které vás bude bavit.
  4. Fyzická náročnost: Venkovní cvičení nabízí jinou fyzickou náročnost než cvičení uvnitř místnosti. Například chůze a běh na nerovném terénu nebo využití venkovních pomůcek může zlepšit kondici lépe než cvičení na strojích v posilovně.
  5. Lepší duševní zdraví: Studie ukazují, že cvičení venku má pozitivní vliv na duševní zdraví. Pobyt v přírodě a fyzická aktivita mohou snižovat stres, zlepšovat náladu, zvýšit koncentraci a pomáhat při prevenci depresivních stavů.
  6. Sociální interakce: Setkáte se s novými lidmi, které mají stejné zájmy a smýšlení. Můžete získat nové přátele i partu a pokračovat i nadále společně.

Jste z Prahy? Neváhejte a přidejte se do facebookové skupiny nebo vyplňte formulář.

CHCI SE PŘIDAT NA LETNÍ LEKCE

Máte názor či dotaz? Sdílejte jej!

%d bloggers like this: