POBYT PLNÝ POHYBU

POBYT PRO TĚLO A MYSL V ŽENSKÉM KRUHU

Před týdnem jsme se vrátily z prvního pobytu a já z této energie čerpám doteď. Podařilo se nám ulevit bolesti, přestat se stydět a začít tančit, vyplakat dávnou bolest a otevřít srdce. Zní to trošku nadneseně, ale přesně to se dělo. Bylo to tak boží, že jsme stále v kontaktu a sdílíme inspiraci a motivujeme se ke zdravému vaření, protahování a pravidelnému pohybu. A s takovým výsledkem není divu , že tento pobyt naprosto předčil očekávání všech.

ROZMANITÝ POHYB

Jsem lektorkou různých druhů cvičení a miluji tanec. Kromě všudypřítomného posturálního cvičení a protažení, které je základem pohybu bez bolesti, jsme si vyzkoušely například Port de Bras, jógu, intuitivní tanec i pořádnou párty. Vše s ohledem na pohybové možnosti každé z nás. Jak to ve zkratce vypadalo?

BOŽSKÁ STRAVA

Tříkrát denně nám podstrojovala Terezka. Šikovná mladá kuchařka, která si zakládá na domácí stravě, pěstování zeleniny i bylinek a vytváření barevných a chutných vegetariánských a veganských pokrmů. Od prvního jídla bylo všem jasné, že nás spojuje jak láska k pohybu, tak k dobrému jídlu.

UKLIDNĚNÍ MYSLI

Oblíbenou částí pobytu byla večerní meditace, dechové techniky i a rady pro zklidnění mysli. Dlouhodbé napětí se v nás hromadí a někdy je nutné jej vytřepat. Vytancovat. Vymeditovat. Vydýchat. Vykřičet. To vše se nám povedlo.

BEZPEČNÝ PROSTOR

Hned první den vznikla přátelská atmosféra, jako bychom se znaly roky. Přitom jsme neměly společné povolání, věk ani pohybové schopnosti. Cítily tak bezpečně, že jsme posdílely osobní příběhy a vše, co v ten moment mělo být vyřčeno. Radily si a inspirovaly se v různých oblastech života.

VYSTOUPENÍ Z KOMFORTNÍ ZÓNY

Každá z nás na tomto pobytu dělala něco poprvé. Blanka měla plán účastnit se jen cvičení a jinak jít po vlastní ose. Nakonec s námi strávila celé 4 dny a účastnila se veškerého programu. Už je přihlášená na přístě.
Mirka si odvezla vlastní tréninkový plán, popsanou knihu receptů a spoustu rad, jak nastavit pozitivní myšlenky a zbavit se traumat z minulosti. Marcela potřebovala probudit ženu a dle jejích slov se na pobytu doslova restartovala.
Bylo to neuvěřitelné. Každá z nás tam nechala kus sebe a odjížděla příjemně unavená a zároveň maximálně nabitá. Jednu recenzi za všechny mi hned po příjezdu domů poslala Bára.

Cítíš, že tu příště nechceš chybět? Pak neváhej s registrací.

DALŠÍ POBYT JIŽ V ZÁŘÍ

Nešlo jinak. Už na pobytu jsem díky zájmu žen zabookovala další termín. Máš možnost to s námi zažít také a to 21. – 24.9. 2023. Míst je 15 a půlka už je pryč, takže kdo se dřív zaregistruje, ten dřív jede! Info o pobytu a přihlášku najdeš zde.

Máte názor či dotaz? Sdílejte jej!

%d bloggers like this: