JIŽ 3. POBYT PRO ŽENY

Cítíš se chycena v kolečku povinností a stresu? Potřebuješ na chvíli vypnout, ulevit tělu i mysli a spojit se sama se sebou? Dopřej si 4 dny jen pro sebe v kruhu dalších úžasných žen.

RESTART, ÚLEVA, PROBUZENÍ

Tím nejlepším lékem na permanentní stres a stažení je jednoznačně pohyb. Vytřepat, vyskákat a vytancovat nahromaděnou energii. Doplnit spánek, barevnou a vyváženou stravu a posdílet vše, co se v nás drží. Navázat nová přátelství, vykročit z komfortní zóny, napojit se na sebe. To je cesta, která se mi osvědčila. A proto pořádám v pořadí již 3. pobyt, na který tě srdečně zvu. Koná se 8. – 11.2. 2024. Co nás čeká?

POHYB, MEDITACE I SDÍLENÍ

pobyt-pro-zeny-zena-cviceni-cviky-stres-unava-energie-kurz-zena-cviky-trenink-tanec-sebevedomi-pohyb-bolest-uleva-zada-ramena-terapie-praha-zenskykruh-sdileni-restart-tanceni-vikend

Neboj se, nejsme žádná sekta. I přesto jsme na minulých pobytech zažily mnohá probuzení, čištění a transromace. Každá z nás je totiž jiná, nacházíme se v různých životních etapách a přicházíme s jinými zkušenostmi. Každá reagujeme jinak a potřebujeme jiný přístup. Na tomto pobytu je pro mne tedy hlavní, aby se každá z nás cítila dobře. Aby nám bylo umožněno být sama sebou a vybrat si, zda se chceme programu účasntit, nebo ne.
Vše tedy záleží na tobě. Jak moc se otevřeš, jak moc budeš sdílet, kam se za 4 dny posuneš.

ROZMANITÝ PROGRAM

Na pobytu si vyzkoušíme různé styly cvičení a tance. Hlavní náplní je protahování, mobilizační a kompenzační cvičení. Takové, které uleví bolesti, napětí a stresu. Zároveň nás bude provázet jednoduchá choreografie, kterou budeme průběžne pilovat. Večery patří zklidnění, meditaci a dechu. Technikám, které ti pomohou nastolit balanc a nové návyky. Zkrátka, každá z vás si odveze něco, co může ve svém životě nadále používat. Přesný program a další informace najdete na stránce pobytu.

NEMUSÍŠ VAŘIT!

Nebudeš vařit ani uklízet. Jen se starat o sebe a užívat si domácí a báječnou stravu kuchařky, která nám je po celou dobu pobytu k dispozici. Kromě toho, že vaří a používá vlastní a sezónní suroviny, nás učí nové recepty a motivuje k barevnému a vyváženému vaření. Pokud miluješ jídlo, jako já, bude o tebe královky postaráno.

POZNÁŠ NOVÉ ŽENY

Na pobytu nás bude 10-15. Potkáš ženy různého věku, pohybových dovedností a životních zkušeností. A to je na tom úžasné. Většina jede na pobyt sama a proto se ani ty nemusíš bát vystoupit z komfortní zóny. Na pobytu panuje skvělá atmosféra od samého začátku a s každou z účastnic si budeš mít co předat. Tak to prostě funguje.

UDĚLEJ TO PRO SEBE

Kdy jsi naposledy vypadala ze svého sterotypu? Kdy sis dopřála 4 dny jen pro sebe? Sama víš, že “příště” nefunguje. Teď je ten nejlepší čas. Mrkni na další informace o pobytu a registruj se ještě dnes. Míst je 15 a registrace funguje způsobem “kdo dřív přijde, ten jede”.

Těšíme se na tebe.

Máte názor či dotaz? Sdílejte jej!

%d bloggers like this: