POBYT PRO TĚLO & MYSL

pohyb-bezbolesti-cviceni-program-vip-sluzba-posotj-kouč-terapie-pohybovaterapie-individual-individualni-konzultace-bolest-pomoc-praha-prednasejici-speaker-postava-drzeni-tela-telo-core-postura-trenerka-motivace-motivator-terapeut-vippraha-prozeny-zena-lifestyle-zivotnistyl

Představ si svoje tělo rozhýbané, mysl klidnou a nával nové životní energie. Zní to jako sen? Není.

Je to přesně to, co získáš na tomto exkluzivním pobytu pro ženy.

RESTARTUJ SE.

Miluješ pohyb a ten pocit svobodného těla? Já taky. Cítíš se přetížená, nesvá a chceš se restartovat? Já taky. Potřebuješ se uvolnit, zaměřit se na sebe a zkusit něco nového? Pak jsi tu správně.

S označením typu “transformační” pobyt jsem opatrná. Ale takový ten první opravdu byl. Vytvořily jsme tak bezpečné prostředí, že se děly věci nejen na úrovni těla, ale i mysli a srdce. Během těchto 4 dní se nám povedlo ulevit bolesti, přestal se stydět i vyplakat dávná traumata. A společně se nám také podařilo nově nabité informace a techniky zařadit do denního života. A to považuji za nejdůležitější výsledek celé akce. Koncem pobytu totiž nic nekončí. Ale naopak začíná.


PROČ JET SE MNOU?

Na pobytu můžu konečně spojit vše, co umím a co mě baví. Vedení pohybových lekcí, základy různých tanečních stylů a především otevírání žen pomocí sdílení. Díky empatii, kurzům a zkušenostem se umím napojit na skupinu i jednotlivce a vytvořit prostředí, které tě podpoří v tom, co právě potřebuješ. A pokud ne já, někdo z přítomných ano.

Naučím tě ulevit stresu a napětí díky pohybovým, dechovým a meditačním technikám. Znovu objevit krásu tance, sdílení a ženské energie. Budeme protahovat, kompenzovat, tančit, uvolňovat. Učit se, jak se starat o svoje tělo, jak si dovolit udělat čas pro sebe a cítit se konečně sebevědomě. A to nejen na pobytu, ale i po něm. Díky facebookové skupině se i nadále motivujeme a ispirujeme k pohybu, vaření a nalpňování vlastního potenciálu. A to vnímám jako největší přínos celé akce.


KDO JSEM

Jmenuji se Hanka.
Jsem pohybová specialistka, osobní trenérka
& motivátorka.

Miluji pohyb, předávání znalostí a ráda pečuji o druhé. Proto pomáhám klientům od bolesti zpět k aktivnímu životu a sebevědomí.

Tento pobyt jsem připravila proto, aby ses i ty nechala hýčkat, otevřela se novým zážitkům a posunula se dál.

bezbolesti-bolest-cviky-fyzioterapie-praha-praha7-cvicime-rehabilitace-diagnostika-lekce-kurz-cviceni.pohyb-pohybova-terapie-telo-kompenzace-prevence-zdravi-sport-pece-o-sebe-konzultace-srovnani-zada-kycle-kolena-ramena-hanka-toufarova-praha-individualni-lekce-terapie-konzultace-praha

Pojď se mnou prožít 4 dny plné pohybu a ženské energie. Zaměříme se na to, aby

TĚLO NEBOLELO

Čeká nás celkem 6 lekcí rozmanitého pohybu. Jsem lektorkou mnoha druhů body&mind cvičení a z nich ti ukážu to nejlepší. Budeme střídat protažení, posílení, srovnání těla i tanec a objevovat krásu ženského pohybu. Po 4 dnech se zkrátka budeteš cítit jako v novém těle.

A pokud si chceš dopřát opravdu transformační zážitek, máš možnost si dopřát individuální konzultaci s tréninkovým plánem, Místa jsou jen 3 a rezervuješ si je v registračním formuláři.

BYLA KLIDNÁ MYSL

Kromě pohybu uvolníme stres společnou meditací, sdílením a dalšími relaxačními technikami. Naučím tě jednoduché a efektivní tipy, které využiješ i v každodenním životě.

Užiješ si klid, kvalitní pokec nebo využiješ čas k dočtení knihy či dalšímu seberozvoji. Nic není povinné a vše je dovoleno.

BŘÍŠKO BYLO SPOKO

Taky miluješ dobré jídlo? Tak počkej, až tě bude rozmazlovat Terka. Kuchařka, která vařila v Michellinských restauracích a jede na vlně sezónnosti. Pěstuje vlastní bylinky a zeleninu, vytváří přírodní potraviny a produkty té nejvyšší kvality. Nás čeká plná vegan/vege penze, po které bude bříško plné, ale lehké a naprosto spokojené.


Zjistila jsi, že je to přesně to co zrovna teď potřebuješ ? Tak se zaregistruj a

POJEĎ S NÁMI

pohyb-bezbolesti-cviceni-program-vip-sluzba-posotj-kouč-terapie-pohybovaterapie-individual-individualni-konzultace-bolest-pomoc-praha-prednasejici-speaker-postava-drzeni-tela-telo-core-postura-trenerka-motivace-motivator-terapeut-vippraha-prozeny-zena-lifestyle-zivotnistyl-pobyt-wellbeing-wellness-fitness

NA POBYT PLNÝ POHYBU A UVOLNĚNÍ

MÍSTO KONÁNÍ: YourPeople (45min od Prahy)

TERMÍN: DALŠÍ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN

PROGRAM
6x 90minutová lekce
Ranní a večerní rozmanité lekce se souvislostmi o těle a pohybu.
Stretching, kompenzační cvičení, tanec, meditace, kruh sdílení a další překvapení.
Vše bude probíhat v souladu se všemi zúčastněnými.
Věk ani pohybové dovednosti nejsou překážkou 🙂

CENA: pohybové lekce a večerní program
(meditace, kruh sdílení, dechové techniky a další překvapení)
ubytování a plná penze
(skvělá domácí strava Michellinské kuchařky)

Volných 15 míst

Sbal šáňo a oblíbenou knihu nebo řekni kámošce a jedem.


MÍSTO POBYTU
prostor Your people

Úžasné místo v krásné zeleni jako stvořené pro náš pobyt. Útulné ubytování (2-4 lůžkové pokoje, 2 sdílené koupelny), prosklený sál s výhledem do zahrady, společenská místnost a osobní kuchařka. Co víc si přát?
Tereza pěstuje své vlastní bylinky a zeleninu, vytváří přírodní potraviny a produkty té nejvyšší kvality a to ve vege a vegan variantě. Na místě si můžeš koupit její kosmetické výrobky i voňavý chleba. Tady ti bude prostě skvěle.


REGISTRUJ SE ZDE

Vyplněním formuláře se zapisuješ na waitlist. Tvoje místo potvrdím po vyplnění závazné přihlášky, kterou obdržíš obratem.

Aplikace-bodyowners-cviceni-online-kurz-zdrave-telo-zada-ramena-kycle-kolena-pater-prevence-kompenzace-cviceni-online-denne-motivace-trenerka-lektorka-instruktorka-hanka-toufarova-prvni-aplikace-pro-zivot-bezbolesti-bolest-navyky-pomoc-uleva-cvicime-telo-zdravetelo-zdravyzivotnistyl-nastroj-apka-bodyownersapp-pohybove-kurzy-kurz-online-lekce

VYZKOUŠEJ 1 LEKCI

Pokud si chceš vstupem do kurzu lekci nejprve vyzkoušet, nebo se ti nehodí časy pravidelně, mám pro tebe možnost zacvičit si
1 lekci za 300,- Kč

Zadej svůj email a následně zkontroluj doručenou poštu i spam

Nespamujeme. Další informace nalezneš v zásadách ochrany osobních údajů.

%d bloggers like this: