PRO FIRMY

CHCETE ÚSPĚŠNOU FIRMU?

Tu tvoří spokojení zaměstnanci.

80% populace však trpí bolestmi zad, chronickým stresem a to snižuje jejich aktivitu a efektivitu.

Na vině jsou špatné pohybové návyky. Myslete na kvalitní kompenzaci toho, co práce ve vaší firmě obnáší. Zajistěte svým zaměstnancům benefit trvale udržitelného zdraví a zmírněte dopady stresu i nedostatku pohybu.

ZAŘAĎTE PRAVIDELNÝ POHYB

Teambuilding, workshop a pravidelné lekce dlouhodobě zvýší efektivitu a sníží stres. Protože to pohyb umí.

Naučím vás praktické cviky, jak se správně hýbat, relaxovat a uvolnit stres. Vše nastavíme s ohledem na individuální potřeby vaší firmy a zaměstnanců a přímo na vašem pracovišti.


BALÍČKY PRO ÚSPĚŠNOU FIRMU

POHYBOVÝ WORKSHOP

díky kterému si uvědomíte tělo a pohybové návyky. Pochopíte, jak špatný sed, postoj a nevědomé návyky ovlivňují vaše tělo i mysl. Získáte účinné tipy, jak pohyb aplikovat do pracovního dne a udržet tak dobrou náladu a správný postoj.


PRAVIDELNÉ LEKCE

Pravidelnost přnáší výsledky. A pravidelné lekce kompenzačního cvičení zajistí vašim zaměstnancům trvale zdravé tělo. Cvičit můžeme přímo u vás (Praha) nebo online formou. Vše nastavíme dle vaěich potřeb.


NEJ CVIKY V MOBILNÍ APLIKACI

Chcete opravdu cool benefit, který využije opravdu každý zaměstnanec? Přeplaťte jim neomezený přístup pohybové aplikace! Rychlá úleva od bolesti díky krátkým a přesně vedeným videím, které zvládnete i v kanceláři. Firemní benefit lepší než multisportka.


FIREMNÍ BALÍČEK

Postarejte se o svoje zaměstnance tak, aby to dávalo smysls. Dlouhodobá spolupráce násobí výsledky. Teambulding, workshop, pravidelné lekce i návodná videa přímo v telefonu. Více už svým zaměstnancům ani nabídnout nemůžete.


I TAKTO MŮŽE VYPADAT PŘEDNÁŠKA VE VAŠÍ FIRMĚ

Bez bolesti a plná důležitých informací a praktického cvičení

OBJEDNEJTE SI PROGRAM DO FIRMY


DENNÍ TIPY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Aplikace-bodyowners-cviceni-online-kurz-zdrave-telo-zada-ramena-kycle-kolena-pater-prevence-kompenzace-cviceni-online-denne-motivace-trenerka-lektorka-instruktorka-hanka-toufarova-prvni-aplikace-pro-zivot-bezbolesti-bolest-navyky-pomoc-uleva-cvicime-telo-zdravetelo-zdravyzivotnistyl-nastroj-apka-bodyownersapp-pohybove-kurzy-kurz-online-lekce

VYZKOUŠEJ 1 LEKCI

Pokud si chceš vstupem do kurzu lekci nejprve vyzkoušet, nebo se ti nehodí časy pravidelně, mám pro tebe možnost zacvičit si
1 lekci za 300,- Kč

Zadej svůj email a následně zkontroluj doručenou poštu i spam

Nespamujeme. Další informace nalezneš v zásadách ochrany osobních údajů.

%d bloggers like this: