fbpx

PRO FIRMY

ÚSPĚŠNOU FIRMU TVOŘÍ ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCI

80% zaměstnanců trpí bolestmi zad

To snižuje jejich aktivitu a efektivitu. Bolest zad je navíc od roku 2023 oficiálně nemocí z povolání a tak na tuto bolest budete doplácet i jako firma.

Zajistěte svým zaměstnancům prostředí zdravé firmy a zmírněte dopady stresu i sedavého způsobu života díky správnému pohybu.

JEDNODUCHÉ POHYBY ZVÝŠÍ EFEKTIVITU

Úleva od bolesti, nová energie a zdravé sebevědomí.

To přináší správné a pravidelné cvičení.

Praktické cviky a návody, jak správně sedět, stát a kompenzovat sedavé zaměstnání dlouhodobě zvýší aktivitu a efektivitu, čímž se sníží počet neschopenek i stížností.

Vyzkoušejte cviky z reportáže z kanceláře IDNES >

TEAMBUILDING
BEZ BOLESTI

Umění zastavit i nastartovat

V dnešním rychlém světě potřebujeme především dvě věci. Umět se zastavit a umět se nastartovat, abychom udrželi trvalou rovnováhu a zůstali zdraví, efektivní a spokojení.

Nastavením denních návyků přímo na pracovišti pomohu vašim zaměstnancům kompenzovat přetížení a eliminovat dopady sedavého zaměstnání, které vedou k bolesti.

Tímto způsobem započneme i při malé časové investici velkou životní změnu, díky které lépe zvládnou vaši zaměstnanci lépe balancovat práci, volný čas a celý život.

BALÍČKY PRO ÚSPĚŠNOU FIRMU

POHYBOVÝ WORKSHOP

díky kterému lépe seznámíte se svým tělem a jeho funkcemi. Pochopíte, jak špatný sed, postoj a nevědomé návyky ovlivňují vaše tělo i mysl. Získáte účinné tipy, jak pohyb aplikovat do pracovního dne a udržet tak dobrou náladu a správný postoj.


PRAVIDELNÉ LEKCE

Návyk změníme pouze pravidelností. Naučím vás nejlepší kompenzační cviky ve formě pravidelného cvičení jak přímo na pracovišti, či online formou. Budeme společně protahovat i posilovat hluboce uložené svaly a zlepšovat tak sílu, stabilitu, koordinaci, flexibilitu a sebevědomý postoj.


POHYBOVÁ MOBILNÍ APLIKACE

Neomezený přístup k těm nejúčinnějším pohybům i zastavení. Firemní benefit lepší než multisportka. Na míru a potřeby sedavého 21. století vytvořená mobilní aplikaci přímo v telefonu, která zajistí správní provedení cviků i denní motivaci každému zaměstnanci. Rychlá úleva od bolesti díky krátkým a přesně vedeným videím, na které se nemusíte převlékat.


FIREMNÍ BALÍČEK

Pohybový workshop, pravidelné lekce a videa v telefonu.
Více už svým zaměstnancům ani nabídnout nemůžete.


spokojeni zamestnanci-firmy-bezbolesti-hanka-toufarova-workshop-lekce-benefit-praha-cviceni-kompenzace-prevence-bolestzad-firma-zdravi-wellbeing

CHCI FIRMU BEZ BOLESTI

I TAKTO MŮŽE VYPADAT PŘEDNÁŠKA VE VAŠÍ FIRMĚ

Bez bolesti a plná důležitých informací a praktického cvičení

Přednáška pro festival Všem ženám >

DENNÍ TIPY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

 

KONTAKT

602 587 969
hanatoufarova@gmail.com

bezbolesti-bolest-cviky-fyzioterapie-praha-praha7-cvicime-rehabilitace-diagnostika-lekce-kurz-cviceni.pohyb-pohybova-terapie-telo-kompenzace-prevence-zdravi-sport-pece-o-sebe-konzultace-srovnani-zada-kycle-kolena-ramena-hanka-toufarova-praha-individualni-lekce-terapie-konzultace-praha

ZACVIČ SI ZDARMA

Přihlas se k odběru a získej lekci
pro zdravé a protažené tělo
i spoustu dalších tipů, článků i videí.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich
zásadách ochrany osobních údajů.

%d bloggers like this: