V MÉDIÍCH

HANKA TOUFAROVÁ V MÉDIÍCH

TV

IDNES.CZ
Nejlepší cviky pro sedavé zaměstnání. Zacvičte si přímo v kanceláři s týmem Idnes.cz. Kompenzujte přetížení jednoduchými pohyby a vyhněte se bolesti a únavě.

http://https://tv.idnes.cz/lifestyle/cviky-kancelar-sezeni.V190729_131725_idnestv_deni

TN.CZ
Jak se udržet v kondici i během karantény? Tyto cviky vás udrží v pohybu a bez bolesti i v omezném prostoru. Vyzkoušejte, zda jsou vaše svaly funkční a zlepšete jejich zapojování v běžném dni i při cvičení.
Cvičte bez roušky 🙂

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/407705-jak-cvicenim-v-izolaci-bojovat-proti-bolestem-tela-a-ochabovani-svalu

IDNES.CZ
Hubnutí  do plavek nemusí být jediným důvodem k pohybu. Nejdůležitější je, aby nás tělo nebolelo. Správné cvičení může být léčivé i preventivní. Naučte svaly fungovat tak, jak mají. Zbavíte se bolestí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/fit-pain-free-fitness-cviceni-hana-toufarova.A190621_100650_dieta_jup

RÁDIO & PODCASTY

MAGIE ŽIVOTA

OZVĚNY Z HOR

TIŠTĚNÁ MÉDIA

 

Aplikace-bodyowners-cviceni-online-kurz-zdrave-telo-zada-ramena-kycle-kolena-pater-prevence-kompenzace-cviceni-online-denne-motivace-trenerka-lektorka-instruktorka-hanka-toufarova-prvni-aplikace-pro-zivot-bezbolesti-bolest-navyky-pomoc-uleva-cvicime-telo-zdravetelo-zdravyzivotnistyl-nastroj-apka-bodyownersapp-pohybove-kurzy-kurz-online-lekce

VYZKOUŠEJ 1 LEKCI

Pokud si chceš vstupem do kurzu lekci nejprve vyzkoušet, nebo se ti nehodí časy pravidelně, mám pro tebe možnost zacvičit si
1 lekci za 300,- Kč

Zadej svůj email a následně zkontroluj doručenou poštu i spam

Nespamujeme. Další informace nalezneš v zásadách ochrany osobních údajů.

%d bloggers like this: