fbpx

V MÉDIÍCH

HANKA TOUFAROVÁ V MÉDIÍCH

TV

IDNES.CZ
Nejlepší cviky pro sedavé zaměstnání. Zacvičte si přímo v kanceláři s týmem Idnes.cz. Kompenzujte přetížení jednoduchými pohyby a vyhněte se bolesti a únavě.

http://https://tv.idnes.cz/lifestyle/cviky-kancelar-sezeni.V190729_131725_idnestv_deni

TN.CZ
Jak se udržet v kondici i během karantény? Tyto cviky vás udrží v pohybu a bez bolesti i v omezném prostoru. Vyzkoušejte, zda jsou vaše svaly funkční a zlepšete jejich zapojování v běžném dni i při cvičení.
Cvičte bez roušky 🙂

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/407705-jak-cvicenim-v-izolaci-bojovat-proti-bolestem-tela-a-ochabovani-svalu

IDNES.CZ
Hubnutí  do plavek nemusí být jediným důvodem k pohybu. Nejdůležitější je, aby nás tělo nebolelo. Správné cvičení může být léčivé i preventivní. Naučte svaly fungovat tak, jak mají. Zbavíte se bolestí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/fit-pain-free-fitness-cviceni-hana-toufarova.A190621_100650_dieta_jup

RÁDIO & PODCASTY

ČRO PLUS
Rozhovor o zdravém životním stylu, pohybu a jednoduché cestě z bolesti.
„FitPainFree je metoda, která vás jednoduše zbaví bolesti. Protahujete  jednotlivé svaly tak, aby vaše tělo fungovalo správně a vy jste ho nepřetěžovali,“ popisuje Hanka Toufarová. 

https://plus.rozhlas.cz/3-cviky-pro-vsechny-ktere-zrovna-boli-zada-radi-cvicitelka-fit-pain-free-hana-7754781

ÚSPĚŠNÍ TRENÉŘI
Lze odstranit bolesti kloubů a svalů i jinak než pomocí analgetik? Lze žít spokojený a bezbolestný život v každém věku? Lze se vyhnout operaci pomocí správně nastaveného pravidelného cvičení ? To vše a mnohem více vám prozradí v tomto dílu podcastu Úspěšní Trenéři Hanka Toufarová.

TIŠTĚNÁ MÉDIA

KONDICE I  ONA DNES  I  PŘEKVAPENÍ  I  BLESK ZDRAVÍ  I  MOJE FITNESS  CHVILKA PRO TEBE  I  ŽENA A ŽIVOT  I   MAMINKA  I  ZDRAVÍ

hanka-toufarova-tn.cz-idnes-cro-radio-televize-media-magazin-noviny-pohyb-bolest-telo-bezbolesti-cviceni-praha-trener-instruktor-profirmy

 

bezbolesti-bolest-cviky-fyzioterapie-praha-praha7-cvicime-rehabilitace-diagnostika-lekce-kurz-cviceni.pohyb-pohybova-terapie-telo-kompenzace-prevence-zdravi-sport-pece-o-sebe-konzultace-srovnani-zada-kycle-kolena-ramena-hanka-toufarova-praha-individualni-lekce-terapie-konzultace-praha

ZACVIČ SI ZDARMA

Přihlas se k odběru a získej lekci
pro zdravé a protažené tělo
i spoustu dalších tipů, článků i videí.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich
zásadách ochrany osobních údajů.

%d bloggers like this: