fbpx

BENEFITY

DARUJTE ZDRAVÉ TĚLO BEZ BOLESTI

vanoce-poukaz-cviceni-telo-bolest-bezbolesti-cviky-terapie-kurz-online-kurzy-praha-rehabilitace-prevence-trener-trenerka-zdravi-peceotelo-darek-dar-jezisek-postura-postava-cvicime-cvidimdoma

Řešíte bolest zad, ramen, kyčlí, kolen, …?

Znáte někoho, kdo si stále stěžuje na bolest?
Nebo už několik let OPRAVDU začíná od ledna cvičit?
Motivujte sebe nebo své milované a darujte (si) první krok ke zdravému tělu bez bolesti.
Vánoční poukaz ve vámi vybrané hodnotě můžete využít na
  • individuální pohybovou terapii, díky které odstraníte bolest zad, kyčlí, ramen atd. Získáte cvičební plán na míru a díky kvalitní diagnostice také důležité informace o stavu vašeho těla. Můžete darovat úvodní diagnostiku,  pohybovou terapii nebo vámi zvolený počet konzultací.
  • kurz online lekcí, který začíná v lednu a přinese pravidelnost,  potřebné protažení a úlevu od bolesti, která je spojena s nedostatkem pohybu a sedavým způsobem života. Kurz probíhá 9.1. – 1.3. 2023 a jeho cena je 2x lekce týdně (16 lekcí)/ 2560,- (160,- / lekce) 1x lekce týdně (8 lekcí) / 1600,- (200,-/ lekce)
  • předplatné kurzu pro lepší postoj v mé aplikaci BODYOWNERS V kurzu vás čekají 5-15 minutová videa, která zajsití lepší držení těla a motivují vás k pohybu i s minimem investovaného času. Vybrat si můžete ze 2 možností, kterými jsou 6 týdenní kurz nebo roční předplatné.
Dále můžete darovat poukaz ve vámi zvolené hodnotě a kombinovat služby. Vše společně vymyslíme k vaší spokojenosti. Vyplňte formulář a  vyřešte Ježíška smysluplně a snadno.

Během 1-2 dní zkontrolujte email, na který obdržíte odpověď a poukaz.
bezbolesti-bolest-cviky-fyzioterapie-praha-praha7-cvicime-rehabilitace-diagnostika-lekce-kurz-cviceni.pohyb-pohybova-terapie-telo-kompenzace-prevence-zdravi-sport-pece-o-sebe-konzultace-srovnani-zada-kycle-kolena-ramena-hanka-toufarova-praha-individualni-lekce-terapie-konzultace-praha

ZACVIČ SI ZDARMA

Přihlas se k odběru a získej lekci
pro zdravé a protažené tělo i spoustu dalších tipů, článků i videí.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich
zásadách ochrany osobních údajů.

%d bloggers like this: